Poekstrakcyjna śruta sojowa


Wybierz naszą poekstrakcyjną śrutę sojową


obrazek prezentujący poekstracyjną śrutę sojową
Poekstracyjna śruta sojowa

Oferujemy Tobie wysokiej jakości poekstrakcyjną śrutę sojową. Jest ona podstawowym składnikiem pasz dla drobiu oraz trzody chlewnej. Mamy szeroką wiedzę na temat śruty sojowej, którą sprzedajemy.

Nasz produkt

Poekstrakcyjna śruta sojowa to produkt uzyskiwany po ekstrakcji i odpowiedniej obróbce cieplnej wysokiej jakości obłuszczonych ziaren soi. Jest to najczęściej stosowane źródło białka, lizyny i tryptofanu w paszach dla bydła i innych zwierząt hodowlanych. Cechuje ją niska zawartość włókna surowego i składników antyżywieniowych.

Poekstrakcyjna śruta sojowa jest ceniona przez hodowców między innymi ze względu na korzystny skład aminokwasowy. Jej zaletą jest wysoka zawartość białka by-pass, które nie ulega rozkładowi w żwaczu. Może ona stanowić jedyną paszę białkową w żywieniu zwierząt monogastrycznych. Pasza ta jest łatwo strawna.

Prawidłowe żywienie zwierząt gospodarskich jest podstawą ich zdrowia. Dawka powinna być urozmaicona i odpowiadać ich potrzebom pod względem energetycznym oraz pod względem zawartości składników mineralnych, witamin, czy białek. Pasza odpowiada preferencjom smakowym zwierząt i jest kluczowa w utrzymaniu prawidłowej diety.

Już po kilku tygodniach stosowania śruty sojowej zaobserwujesz dynamiczny przyrost masy zwierząt. Produkt zawiera wiele cennych witamin i substancji wspomagających ich przyswajanie, dzięki czemu zapewnia ogólny dobrostan zwierząt gospodarskich. Stosowanie poekstrakcyjnej śruty sojowej jest korzystnym rozwiązaniem również pod względem finansowym.

Zaufany sprzedawca pasz

Do Twojej dyspozycji są fachowi pracownicy naszej firmy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniej paszy. Posiadamy certyfikat firmy DEKRA - światowego lidera między innymi w dziedzinie certyfikacji, badań wyrobów, nadzorów inwestycyjnych i rozwoju personelu. Certyfikat ten jest naszym zdecydowanym atutem.

Dbamy o najwyższą jakość usług, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia. Staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wysoką jakość produktów gwarantują profesjonalne systemy zarządzania, które wdrożyliśmy w naszej firmie. Wprowadziliśmy pełny monitoring poszczególnych etapów produkcji. Warto też wspomnieć, że współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i specjalistami w branży żywienia zwierząt hodowlanych.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi pasze NON GMO, które umożliwiają odejście od stosowania pasz pochodzących z roślin genetycznie modyfikowanych i zastąpienie ich paszami pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Wpisujemy się w ten sposób w wieloletni program zwiększenia wykorzystania krajowego białka paszowego dla produkcji wysokiej jakości produktów zwierzęcych w warunkach zrównoważonego rozwoju.