Makuch sojowy


Makuch sojowy - pełnowartościowy produkt, który doskonale wpływa na rozwój zwierząt


bydło
Makuch sojowy

Jeszcze do niedawna makuch sojowy był produktem uważanym przez wielu za nieużyteczny. Na szczęście to myślenie uległo zmianie i prezentowany produkt stał się obecnie jednym z najczęściej wykorzystywanych w żywieniu zwierząt hodowlanych.

Chcąc przybliżyć Państwu prezentowaną paszę, poniżej zdefiniujmy, czym jest makuch sojowy. Pasza ta, to nic innego jak produkt uboczny, który powstaje podczas tłoczenia oleju sojowego. To, co wyróżnia go spośród innych pasz podawanych zwierzętom, to wysoka zawartość białka, duża wartość energetyczna oraz to, że jest doskonale przyswajany i szybko trawiony przez hodowane zwierzęta. Doskonale nadaje się do żywienia krów mlecznych, jednak inne gatunki także mogą być nim karmione bez obaw.


świnia

Zalety makucha sojowego

Jak wiele różnych pasz, także makuch sojowy posiada zarówno wady, jak i zalety. Na szczęście tych drugich ma o wiele więcej i tymi zajmiemy się poniżej. Chcemy, abyście mieli Państwo świadomość, jak wiele dobrego możecie zrobić dla swoich zwierząt, używając prezentowanej paszy do wykarmienia krów i innych zwierząt hodowlanych.

Prezentowana pasza to bomba witaminowa, która wzbogacona jest także o inne niezbędne wartości odżywcze, w tym składniki mineralne i białko, dzięki czemu Twoje zwierzęta doskonale będą się rozwijać. Poza tym wysoka przyswajalność tego produktu sprawia, że nie będziesz miał żadnego problemu podczas podawania paszy zwierzęciu. Mało tego, możesz liczyć na dobre trawienie i usuwanie pozostałych resztek z organizmu. Poza tym makuch pozbawiony jest GMO, co jeszcze korzystniej wpływa na Twoje zwierzęta.

Dlaczego zainteresowanie tą paszą tak rośnie?

W naszej ofercie pojawił się makuch sojowy, bowiem wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu klientów. Ogromne zainteresowanie tą paszą wymusza na producentach pomoc rolnikom, którzy chcą karmić swoje zwierzęta paszą o najwyższej jakości. Jesteśmy z Wami. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wysokiej jakości makuch sojowy jest o wiele lepszy dla zwierząt, aniżeli genetycznie modyfikowane mieszanki czy koncentraty.