Cena śruty sojowej


Pełnowartościowa śruta sojowa - produkt cenny dla każdego rolnika


śruta sojowa
Śruta sojowa

Śruta sojowa, w szczególności ta bez GMO jest na rynku bardzo wartościowym produktem. Nic w tym dziwnego, bowiem rozwój zwierząt, które karmione są tą paszą zmienił się diametralnie. Jeżeli przeglądałeś ostatnie doniesienia, zapewne zdajesz sobie sprawę z faktu, że cena śruty sojowej poszybowała znacznie w górę. Nie martw się jednak, dbając o dobro klienta, cenę tego surowca dobieramy tak, aby każdy z Was mógł skorzystać z pełnowartościowej paszy. Zapoznaj się z ofertą, a na pewno mile się zaskoczysz.

Dlaczego śruta sojowa drożeje?

Zapewne zastanawiasz się dlaczego cena śruty sojowej tak drastycznie wzrosła? Otóż wielu rolników dopiero poznaje jej cenne właściwości, przez co wzrasta zainteresowanie tym produktem. W konsekwencji oznacza to, że ceny będą rosły, bowiem śruty może zabraknąć. Nie bez znaczenia jest także panująca susza, która nie pozwala, aby soja rosła w odpowiednim tempie, a co za tym idzie - im mniej soi wyprodukuje rolnik, tym mniej śruty będzie dostępnej na rynku.

Nie martw się jednak na zapas. Nasza firma nie pozwoli na to, abyś pozostał bez tego cennego źródła białka. Jako wiodący producent pasz dla zwierząt hodowlanych zadbamy o to, aby śruta sojowa zawsze była obecna w naszej ofercie. Zdajemy sobie bowiem sprawę z faktu, że jest to jedna z cenniejszych pasz dla bydła czy świń hodowlanych. Dzięki spożywaniu tego cennego składnika, ich organizm wzbogaca się o potrzebne do normalnego funkcjonowania witaminy, składniki mineralne czy tak potrzebne w rozwoju białko.